Kontakt Fårup Ældrecenter

Få kontaktoplysninger til Fårup Ældrecenter, centerlederen, centersygeplejersken, centerterapeuten, plejeafdelingen og frivilligguider m.fl.

Fårup Ældrecenter
Stadion Allé 3B
8990 Fårup

Tlf.: 8915 2480 (døgnåben)

Centerleder

Carsten Meldgaard
Tlf.: 2979 8811
E-mail: carsten.meldgaard@randers.dk

Centersygeplejerske

Jytte Hansen
Tlf.: 2372 0457
E-mail: jytte.hansen.2@randers.dk

Centerterapeut

Anna Bjerre Larsen
Tlf.: 4023 2759
E-mail: anna.bjerre.larsen@randers.dk

Jonathan Dalgaard Vilholth
Tlf.: 2447 7246
E-mail: jonathan.dalgaard.vilholth@randers.dk

 

Administrativ medarbejder

Janni Andersen
Tlf.: 3034 1832
E-mail: janni.andersen@randers.dk

Plejeafdelingen

Tlf.: 3034 1723 eller 3034 1752

Køkkenpersonalet

Tlf.: 8915 2485 eller 30717956

Frivilligguider

Maria Thiim Christensen
Tlf.: 2115 1265
E-mail: maria.thiim.christensen@randers.dk

Gitte Lis Thomsen
Tlf.: 2088 5008
E-mail: Gitte.Lis.Thomsen@randers.dk